Skleněný strop - zahajovací zkouška

6.3.2018 Skleněný strop - zahajovací zkouška

Prvotřídní divadelní hra v české premiéře a prvotřídní herecké obsazení - to je prostě Ungelt. A včera jsme rozezkoušeli další dramatickou lahůdku v této sezóně - hru Davida Harea více » "Skleněný strop". V milostném psychologickém dramatu se střetnou ve vášnivém mistrovském dialogu Tatiana Vilhelmová a Jiří Langmajer. Česká premiéra v kamenném Ungeltu bude v květnu. V srpnu inscenaci přeneseme také na Letní scénu.

Letní scéna 2018 - prodej zahájen

1.2.2018 Letní scéna 2018 - prodej zahájen

Dobrý den, naši mílí diváci,
plánovat si na vrcholu zimy léto je přinejmenším hřejivé. I proto 1. února zahajujeme předprodej naší Letní scény. Už teď si tak můžete naplánovat Vaši více » prázdninovou procházku spojenou se zábavným večerem v nejkrásnějším zákoutí Prahy – na hradčanském Novém Světě. Léto se blíží!

Připravujeme Letní scénu 2018

15.1.2018 Připravujeme Letní scénu 2018

Právě finišujeme přípravy naší Letní scény 2018 a chystáme pro Vás opravdu vybrané lahůdky! Hlavní premiérou léta bude zbrusu nová adaptace knižního bestselleru Betty MacDonaldové "Kdokoli více » může dělat cokoli" s Jitkou Smutnou a Terezou Kostkovou v hlavních rolích. Předprodej Letní scény, na níž nebudou již tradičně chybět ani oblíbené inscenace Simony Stašové či naše žhavé novinky Život podle Jonesových a Skleněný strop, začíná 1. února!

Letní scéna 2017 ukončena

1.9.2017 Letní scéna 2017 ukončena

S posledním srpnovým dnem ukončila svůj letošní provoz Letní scéna našeho divadla. Děkujeme vám všem, kteří jste k nám zavítali a budeme se na vás těšit na kamenné scéně, kterou zahajujeme více » 11. září!

O pár dní dříve máte ještě poslední možnost být u narozeninových koncertů Marty Kubišové v divadle ABC, které proběhnou 5. a 7. září.

Poslední týden Letní scény 2017

28.8.2017 Poslední týden Letní scény 2017

Naši milí, poslední týden Letní scény právě odstartoval! Pan Halpern a pan Johnson se na vás těší, utíkejte na Hradčany, jinak zase až za rok! :)