Vstupenky a předprodej

Kapacita hlediště je 227 míst. Místa jsou rozdělena do dvou cenových pásem. Jednotlivá sedadla jsou číslována! Areál Letní scény se pro diváky otevírá v 18:00 u činoherních představení a v 19:00 u muzikálu!

REZERVOVAT VSTUPENKY

Prodej vstupenek:

v pokladně Divadla Ungelt
v pokladně Letní scény
v síti Colosseum Ticket

Letní provoz pokladny v době od 3.7.2017

Kamenná scéna - Malá Štupartská 1
provozní doba ve všední dny 13:00 - 18:00 hodin., uzavřena v so, ne, svátek
tel.: 224 828 082
email: vstupenky@divadloungelt.cz

Letní scéna - Nový Svět
pouze v hrací dny 18:00 - 20:00 hodin
tel.: 603 162 061
email: vstupenky@divadloungelt.cz

schema letní scény

Ceny vstupenek:

Skořápka, Mezi úterým a pátkem, Pan Halpern a pan Johnson
1. cenové pásmo 530 Kč
2. cenové pásmo 480 Kč

Filumena Marturano, Římské noci, Poslední ze žhavých milenců, Drobečky z perníku, Skleněný zvěřinec
1. cenové pásmo 700 Kč
2. cenové pásmo 590 Kč

Touha jménem Einodis
1. cenové pásmo 780 Kč
2. cenové pásmo 660 Kč

Místa jsou číslována! Všechna představení začínají ve 20:00. Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení představení, v tom případě se vstupné vrací jen a pouze tam, kde jste vstupenku zakoupili, a to nejpozději do tří pracovních dnů! Bylo-li odehráno 30 či více minut, vstupné se nevrací. Představení se předem zásadně neruší, a to ani v případě nepříznivé předpovědi počasí. Pořadatel si vyhrazuje právo začátek představení posunout, prší-li v době začátku představení! Představení může začít i probíhat za jakkoli špatného počasí za předpokladu, že je počasí divadelním souborem akceptováno. Představení může být kdykoli i opakovaně přerušeno a následně pokračovat. Pořadatel si vyhrazuje právo v případě deštivého počasí nepůjčovat deky. Během představení není možné používat deštníky, pláštěnky jsou rozdávány zdarma!

Na vybraná místa poskytujeme studentům, seniorům (65 a více let), držitelům průkazu ZTP a doprovodu ZTP/P 50% slevu. Držitelé průkazu ZTP/P mají vstup zdarma. Průkaz opravňující váš nárok na zlevněnou vstupenku po vás bude žádat i dozor u vstupu do hlediště v den konání představení – pokud se nebudete moci prokázat patřičným průkazem, budete muset doplatit vstupné do plné výše).

Bezbariérový přístup. Změna programu vyhrazena. Pro Vaše větší pohodlí si můžete u vstupu do areálu zapůjčit karimatkové sedáky a případně i deku (tu Vám zapůjčíme oproti vratné záloze 100 Kč), v případě deště rozdáváme pláštěnky.